אודותינו


משרד "פרידמן-לואי" אדריכלות ועיצוב פנים הוקם ע"י אורית פרידמן-רפאלי ואייל לואי, בוגרי תואר ראשון מטעם המכון הטכנולוגי HIT, חולון, בשנת 1991. 

המשרד מתמחה בפרויקטים אדריכליים ועיצוב פנים.

המשרד נותן מענה רחב במגוון תחומי האדריכלות ועיצוב הפנים במגזר הפרטי והציבורי. תכנון פרויקטים ושינוי פנים של מבני מגורים, עסקים, משרדים, מסעדות ומבני ציבור. כל אלה מותאמים לכל פרויקט ועל פי הגדרת צרכי הלקוח. תהליך העבודה מראשיתו ועד סופו מביא לביטוי את הידע והנסיון המקצועי של צוות המשרד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח.

 

בגישה התכנונית ישנה חשיבות רבה להשתלבות המבנה בסביבה, קשר עיצובי בין חוץ לפנים המבנה, כיווני אויר ושמש. דגש רב מושם בנושא אדריכלות הפנים: מחלוקה נכונה של החלל הנתון, הנדסת אנוש, בשילוב עם אסתטיקה וייחוד עיצובי. כל זאת תוך מתן דגש מיוחד על הקשר עם הלקוח, למידת רצונותיו, טעמו ואופיו.

הצלחת העשייה המקצועית לאורך השנים הינה תוצאה של הבנת התפיסה האדריכלית ושילוב של פרקטיות ואסתטיקה מול צרכי הלקוח. תהליך העבודה כולל היכרות צרכי הלקוח, הכנת תכניות עבודה וכתב כמויות. הגשת תכניות לגופים רלבנטיים, הדמיה, ליווי בבחירת חומרי גמר, פיקוח על הפרויקט ושיתוף פעולה עם אנשי המקצוע המשיקים לפרוייקט ומעל לכל עמידה בלוח זמנים.

כל אלה נותנים מענה כולל ליצירת פרויקט מקצועי ולשביעות רצונו של הלקוח.

אורית פרידמן

אורית פרידמן-רפאלי ואייל לואי

אורית פרידמן-רפאלי

orit.flarc@gmail.com
טלפון: 052-2277013

----------------------------

אייל לואי

louieyal1@gmail.com
טלפון: 052-2451786